13 marca 2016

Wyzwanie albo śmierć: Głosowanie Etap INa wstępie chciałybyśmy przeprosić wszystkich za zaistniałe opóźnienia.

Skoro prace konkursowe zostały opublikowane (niestety jedna osoba nie wysłała pracy), następnym etapem konkursu jest pierwsze głosowanie. Polega ono na tym, że komentujecie swojego faworyta w danej zakładce, w której znajduje się link do owej pracy. Żeby to zrobić trzeba posiadać konto na bloggerze albo na google +. Komentarze anonimowe nie będą brane pod uwagę. Muszę również podkreślić, że komentarz musi zawierać co najmniej trzy zdania, odnoszące się do danej pracy. Za taki komentarz autor utworu otrzyma pięć punktów, które będą mu się liczyły do głosowania w następnym etapie. Natomiast, jeśli komentarz będzie wyglądał w stylu: „Głosuję na tę pracę, ponieważ jest fajna.” itp., nie będzie on zaliczany. Dlatego przykładowa poprawna wypowiedź powinna wyglądać następująco:
„Głosuję na tę pracę, ponieważ widzę, że autorka dobrze rozwinęła ten temat. Widać, że się postarała i pracę czyta się naprawdę przyjemnie. Zwłaszcza podobał mi się opis pocałunku. (…).”

Jak już napisałam, każda taka wypowiedź będzie za pięć punktów. Komentować należy w danej zakładce z linkiem do wybranej pracy.

Edit 19.03.2016r.
Termin głosowania w etapie I na prośbę czytelników został przedłużony do końca miesiąca (tj. 31.03 godz. 23:59)
Ten etap trwa tydzień.

Głosowanie czas zacząć! :)Link do zakładki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz