PRACA KONKURSOWA: Aniołku

Praca konkursowa: 


Właśnie w tej zakładce możecie głosować na tę pracę w komentarzach.2 komentarze:

 1. Głosuje na tę pracę, ponieważ naprawdę mi się podobała. Nie tyle co autorka dobrze rozwinęła temat, bo to zrobiła, ale także podoba mi się styl jej pisania. Jest taki lekki i przyjemny. Pracę naprawdę przyjemnie mi się czytało, nawet zważywszy na jej melancholijny nastrój. Bardzo podoba mi się również jak został przedstawiony tutaj Shikamaru i jego uczucia do Temari.

  OdpowiedzUsuń
 2. Głosuję na tę pracę, ponieważ jestem Chustii i nie byłabym sobą, gdybym nie zagłosowała na ShikaTema! Z dwóch prac o tej tematyce, ta podobała mi się zdecydowanie bardziej. Przedstawienie Shikamaru jako człowieka przegranego, bez wykształcenia i bezdomnego... to było coś. Coś, co chwyciło mnie za serce, a ja uwielbiam historie, które chwytają za serce :) Gratuluję również doskonałego przedstawienia postaci! ShikaTema to trudna para, ponieważ oboje mają dość specyficzne charaktery, jednak autorka tekstu poradziła sobie z nimi.

  "Aniołku" było pierwszą pracą, jaką przeczytałam w ramach konkursu i właściwie od razu wiedziałam, że na nią oddam swój głos. Nie znaczy to, że nie przeczytałam reszty :) Przeczytałam większość i wszystkim autorkom gratuluję, bo wszystkie prace czytało się równie dobrze, jednak urzekła mnie cudownym humorem (Pusta butelka), druga tytułem i wartką, dobrze przemyślaną akcją (Śledziowe życie), kolejna nawiązaniem do wszystkim znanej legendy, choć za baśniami nie przepadam (Niemożliwe w tym życiu). Dwóch prac niestety nie udało mi się przeczytać, chociaż jednej z nich autorkę poznałam po pierwszym zdaniu, gdy przeglądałam prace pobieżnie :P (cześć Miku!)

  No cóż, chyba nic więcej nie mam do dodania.
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń