Regulamin

Ostatnia aktualizacja regulaminu: 05/09/2016
Zastrzegamy sobie prawa do wprowadzania zmian w regulaminie.

Legenda: 
zielony punkt uległ zmianie od ostatniej aktualizacji
różowy  nowy punkt

1. Do spisu można zgłaszać jedynie blogi o tematyce Naruto.
2. Pamiętaj, aby na spisie wyrażać się kulturalnie.
3. Aby zgłosić blog do naszego spisu, musi znajdować się na nim chociaż jeden wpis, nawet informacyjny.
4. Blogi prywatne (niedostępne dla czytelników) nie mogą być zgłaszane do spisu.
5. Nie można dwa razy zgłosić tego samego bloga do naszego spisu.
6. Jeśli zgłaszasz bloga do naszego spisupodaj pasującą do niego kategorię — jeśli jeszcze taka nie istnieje — zaproponuj ją, a stworzymy ją dla Ciebie.
7. Jeśli zgłaszasz swojego bloga do spisu, pamiętaj o tym, żeby dodać do niego link albo button. Blogi bez linku będą automatycznie odrzucaneNie informujemy o tym autora. Autor takiego bloga może ponownie zgłosić blog do spisu.
8. Przy każdym zgłoszeniu obowiązuje hasło zawarte w regulaminie. Zgłoszenie bez hasła lub ze złym hasłem zostanie odrzucone i podpisane komentarzem — brak hasła/złe hasło. Nie informujemy o tym autora.
9. Blogi zgłaszamy w zakładce — Zgłoś bloga.
10. Jeśli zgłosiłeś/aś swój blog do spisu, możesz pochwalić się na nim nowym rozdziałem. Rozdziały zgłaszamy w zakładce — Zgłoś nowe rozdziały.
11. Jeśli chcesz poprawić swoje zgłoszenie, które zostało już opublikowane na spisie, to zapraszamy do zakładki — Blog do poprawy. Swoją drogą hasło potrzebne do zgłoszenia jest odpowiedź na pytanie: Jeżeli miałbyś możliwość władania jedną naturą chakry, jaką byś wybrał? Możesz w tej zakładce zmienić swój nick, adres bloga, kategorię, opis czy też obrazek, który widnieje w zgłoszeniu.
12. Dodając bloga do spisu, robimy mu screena i umieszczamy w zgłoszeniu.
13. Jeśli Twój blog został zakończony lub zawieszony możesz nas o tym powiadomić na czacie lub w  zakładce — Blog do poprawyObowiązkowo dodajesz wtedy link do zgłoszenia jaki widnieje na spisie. Jeśli nas o tym nie poinformujesz, podczas porządkowania blogów autorki same dodadzą bloga do jednej z tych kategorii.
14. Jeśli w ciągu pół roku na blogu nie pojawi się żadna notka oraz informacja o zawieszeniu, blog zostanie przeniesiony do zakładki — Opuszczone.
15. Blogi, które zostały dodane do spisu, ale po czasie, z przyczyn nam niejasnych, zostaną zablokowane dla czytelników, będą przenoszone do zakładki — Niedostępne. Przy każdym wpisie zostanie zapisana konkretna data zauważenia tego faktu przez nasze autorki. Jeśli po upływie sześciu miesięcy od danej daty blog nadal będzie niedostępny, zostanie on usunięty ze spisu, bez powiadamiania o tym autora bloga.
16. Życzymy miłej podróży po świecie ninja!