Propozycje

W tej zakładce możecie składać różne propozycje odnośnie naszego spisu. Mogą to być pomysły na zakładki, projekty, konkursy i możecie rzucać w komentarzach wszystkimi innymi sugestiami, które przyjdą Wam do głowy.
Postaramy się rozważyć każdą propozycję.

5 komentarzy:

 1. Świetnie w końcu doczekałam się tej zakładki. Temat prosty facebook. Z tej racji, że mamy trudności z powiadomieniami (kiedyś było gg) i nie zawsze na spisach jest pokazywana poblikacja w czasie rzeczywistym co do naszych blogów. Chciała bym prosić szanowne grono o założenie zakładki autorzy-facebook, w których mogły byśmy zapisać nasze podstrony facebookowe. Również chciała bym prosić o wystosowanie krótkiego posta na ten temat czy też zapytania do narutowiczow "bezpośrednia podstrona na fb ulubionega autora ułatwia im kontakt, zbliża do autora, ułatwia kwestię powiadamiania o rozdziałach " proszę o odpowiedz.

  https://www.facebook.com/Red-Murder-1567473693579717/?ref=hl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć!
   Ta zakładka już trochę na naszym spisie wisi :>
   Nasz spis posiada własną stronę na facebooku - o, tutaj. Pisząc prywatną wiadomość na stronie możesz skontaktować się z każdą z nas :) Autorki, które zdecydowały się prowadzić publiczny profil na facebooku już taki założyły - są one podane w ich prywatnych zakładkach, które znajdziesz na stronie głównej spisu, w lewej kolumnie nazwanej Autorki :)

   Co do powiadomień, fakt, pojawiają się one na bloggerze z opóźnieniem, jednak nie jest ono na tyle duże, aby informować o każdym pojedynczym blogu na facebooku i - z tego co zrozumiałam - każdego pojedynczego autora. Przedsięwzięcie, jakim jest spis, jest zbyt duże, aby wysyłać każdemu z osobna informację o nowych postach. Od tego są powiadomienia na bloggerze :)

   O wszelkich konkursach, sondach, etc. informujemy na bieżąco na naszej stronie na facebooku.


   Pozdrawiam,
   Shiroi

   Usuń
 2. istnieje zakładka w której znajdę stronkę np. Miku-chan, Nobie itp? Bardziej chodziło mi nie tylko o cały zespół Narutomanii ale i o ludzi z blogów. Chciała bym znaleźć tu miejsce gdzie po pseudonime znajdę odpowiednią podstronę na fb.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to jest spis skupiający się na zbieraniu blogów, a nie stron facebooka. Jeżeli dany autor posiada fanpage'a, to na 100% ma go wrzuconego gdzieś na swoim blogu, więc nawet jeżeli korzystasz z telefonu, to wciąż nie powinno być problemem. ;)

   Usuń
 3. Osobiście jestem tylko mobilne przez tel. Nie wszytko jest dla mnie widoczne

  OdpowiedzUsuń