Zgłoś bloga

Przed zgłoszeniem swojego bloga, zapoznaj się z REGULAMINEM!

1. Pamiętaj o dodaniu na swojego bloga linku lub buttonu do spisu.
2. Blogi będą dodawane co kilka dni do spisu.
3. Prosimy o cierpliwość, gdyż obowiązuje kolejka.
4. Zgłoszenia niezgodne z poniższym formularzem będą ignorowane i usuwane, nie informujemy o tym autora.


Wygląd zgłoszenia:
Hasło: znajduje się w regulaminie
Adres bloga: np. swiat-blogow-narutomania.blogspot.com (Adres bloga to jego tytuł, prosimy o nie podawanie tytułu bloga)
Autor: np. Sasame Ka
Kategoria: np. Zbiorowe, Naruto OC NIE UWZGLĘDNIAMY KATEGORII: Romans, Akcja, etc.
Opis: krótki, lecz zachęcający opis bloga.
Ostatnia aktualizacja: 23.05.15 

9 komentarzy:

 1. Hasło: Wiatr
  Adres bloga: http://homme-fatale-ss.blogspot.com
  Autor: Lady Mickiewicz
  Kategoria: SasuSaku
  Historia o tym jak Sasuke Uchiha staje się utrapieniem wielu kobiet nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Układając w głowie listę popełnionych zbrodni, chce jak najszybciej odkupić swoje winy i skupić się na spokojnym życiu w Wiosce Liścia. Jednak traktowanie niektórych spraw powierzchownie sprawia że chaos w jego życiu przybiera jedynie nową postać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hasło: Błyskawica
  Adres bloga: dangerous-sought-out.blogspot.com
  Autor: Shayen
  Kategoria: ItaSaku
  Opis: Jedynym, co mnie najbardziej przerażało to to, że na samym końcu tonęłam. Z każdą sekundą, minutą, godziną. Wcześniej miałam wszystko co dusza może zapragnąć: przyjaciółkę, rodziców, ich miłość. A mimo wszystko dryfowałam w przestrzeni czasu, patrząc, jak przelewa mi się on przez palce. Brakowało mi jednego - celu. Wszystko to, było dla mnie bezbarwną tułaczką przez codzienność. Aż do tego momentu. W końcu, każdy chce być wolny, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 3. Hasło: Futon
  Adres bloga: https://historiekonohy.blogspot.com/
  Autor: LisIczka
  Kategoria: historie, Konoha, fanfiction, art
  Opis: Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak potoczyły się losy poszczególnych bohaterów serii Naruto? Kakashi, Iruka, Jiraiya, Yamato, Anko, Shizune... oni również mogli mieć swoje drogi miłosne. Zapraszam wszystkich do odkrycia ich na tym blogu! Kto wie która z nich spodoba Wam się najbardziej?

  OdpowiedzUsuń
 4. Hasło: Ogień
  Adres bloga: https://www.wattpad.com/story/118660252-destiny-in-my-blood
  Autor: Nikyu
  Kategoria: Naruto OC, SasuSaku, BoruSara, Przyszłość
  Opis: Po dłuższej chwili odnaleźli swoje spojrzenie. Zaschnięta krew na jej twarzy odbierała jej dziecięcy wyglądał i urok, jednak nadal była piękna. Jej czarne tęczówki przepełnione były lękiem i determinacją. Nigdy nie widział jej w takim stanie. Próbował się poruszyć, ale jego mięśnie odmówiły mu posłuszeństwa. Chciał do niej podejść, zasłonić. To jego obowiązek, miał ją chronić, być jej wsparciem na jej drodze ninja.
  - Och, Boruto...
  Jej cichy, płaczliwy jęk wstrząsnął jego ciałem. Położyła drobne dłonie na jego piersi i nieudolnie zaczęła leczyć ogromną ranę okalającą skórę. Nie była medycznym ninja, znała tylko parę sztuczek które nauczyła ją matka.
  - Sarada, uciekaj... błagam.
  Nie mogła spełnić jego prośby, miała cel.
  Zamaszystym ruchem podniosła się i stanęła twarzą w twarz z przeciwnikiem. Ustawiła się w pozycji obronnej i przygotowała do przyjęcia ataku.
  Już nie czuła strachu, nie czuła rozpaczy. Wiedziała co powinna zrobić.
  Zemsta.
  Takie przeznaczenie było zapisane w jej krwi. "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przesyłam link do obrazka: http://wgrajo.pl/?v=2064559219189222.png

   Usuń
 5. Hasło: suiton
  Adres bloga: https://safe-without.blogspot.com/
  Autor: Ashtray Heart
  Kategoria: Naruto OC, Inne
  Opis: W świecie, który widział już wiele wojen, kolejna z nich nie jest niczym nowym czy zaskakującym. Jednakże, o ile jeszcze kilkaset lat temu wojny te wyglądały zupełnie inaczej, dziś przeprowadza się je za pomocą broni palnej, bomb atomowych i samolotów bojowych. Nikt nie pamięta już o przeszłości. Historia praktycznie nie istnieje, jedynie niektóre książki o niej uczą. Ludzie skupiają się na zupełnie innych aspektach życia. Istnieje pewne przeznaczenie, ale nikt nie zawraca sobie nim głowy. Istnieje pewna dziewczyna, ale nikt nie ma odwagi, by wyciągnąć do niej rękę. Istnieją inne rodzaje walki, ale nikt o nich nie pamięta. Istnieje taka miłość, która potrafi zburzyć wszelkie dzielące ludzi mury i przywrócić światu pokój, ale by stała się rzeczywistością, potrzeba czegoś więcej niż poświęcenie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hasło: katon

  Adres bloga: http://fragile-bonds.blogspot.com/
  Autor: Kaori Fukao
  Kategoria: NarutoOC, Akatsuki, Inne
  Opis: On w swoim krótkim życiu stracił mamę, babunię i dach nad głową. Ona miała wszystko,
  a mimo to nie potrafiła tego docenić i robiła z siebie ofiarę losu.
  Jedno krótkie spotkanie otworzyło ich serca.
  Jedna decyzja odmieniła ich na zawsze.

  OdpowiedzUsuń
 7. hasło: hmmm chyba naturę wody
  https://tomato-gardens.blogspot.com
  Blue_Bell

  zbiór opowiadań, oneshoty/jednopartówki, Inne

  Tomato gardens, to zbiór opowiadań związanych z uniwersum Naruto. Ich długość będzie zależna od autora, począwszy od krótkich drabble, po dłuższe, bardziej rozbudowane jednopartówki. Opowiadania w głównej mierze będą poświęcone paringom z mangi/anime Naruto Masashiego Kishimoto.

  OdpowiedzUsuń
 8. Hasło: Błyskawica
  Adres: https://amaterasu-ss.blogspot.com/
  Autor: madame słowacki
  Kategoria: SasuSaku
  Opis: Dwudziestodwuletnia Sakura Haruno już od dawna przestała mieć wiarę w ludzi oraz w sprawiedliwość istniejącą na świecie. Po morderstwie całej rodziny z zimną krwią, postanawia zacząć wszystko od początku w nowym miejscu, z daleka od stolicy Japonii. Z pomocą swojej ciotki Tsume udaje jej dostać do małej Konohy, w której spotyka dawnych przyjaciół. Nie spodziewa się tego, że prócz zapowiedzianych nowych zmian, do Konoha wraz z nią przyjeżdża morderca, pragnący niczego więcej jak pozbycia się ostatniej członkini rodziny Haruno. Sakura musi zmagać się nie tylko z brutalną przeszłością oraz z teraźniejszością, z każdym dniem odciskającą na niej swoje piętno.
  Jak potoczy się ta historia, gdy na swojej drodze spotka Sasuke Uchiha? Czy przeszłość oraz dawne przyzwyczajenia pozwolą jej pozbyć się strachu oraz uprzedzeń? Czy naprawdę warto kierować się pierwszym wrażeniem?

  Link znajduje się w zakładce "Warte Czytania"

  OdpowiedzUsuń