30 kwietnia 2016

Nowe rozdziały


Nowe rozdziały od 26.04. do 30.04.

Kategoria: ItaSaku, SasuSaku, Szkolne, Rzeczywistość 
Rozdział 26
Itachi czuł się naprawdę skołowany. Zupełnie nie wiedział co myśleć. Ten krótki pocałunek tylko dodatkowo zawrócił mu w głowie. Powoli miał dość całej tej sytuacji, ponieważ była ona cholernie niejasna. Nie wiedział, jak ma się zachowywać w stosunku do Sakury. 

Jego rozmyślania przerwało wejście dziewczyny do pokoju z talerzem kanapek. Postawiła mu je przed nosem i nakazała jeść. Otaksowała go spojrzeniem i dopiero wtedy zauważyła, jak bardzo chłopak jest przemoczony. Powiedziała, że za chwilę wraca i skierowała się do pokoju swoich rodziców. Miała nadzieję znaleźć tam jakąś koszulkę lub spodnie, które mogłaby mu pożyczyć. Nie chciała, aby czekanie na nią przypłacił chorobą i leżeniem w łóżku. 

Miała szczęście, ponieważ znalazła jakąś starą koszulkę i dresowe spodnie. Uśmiechnęła się do siebie i, z ubraniami, zeszła z powrotem do Itachiego. Podeszła do niego i rzuciła odzież obok niego.

Kategoria: Naruto OC
37. Siedmiu na jednego?
Itachi spojrzał na potłuczoną ramkę ze zdjęciem Drużyny Siódmej, po czym przeniósł wzrok na brata, który chwycił szafę z ubraniami, najwyraźniej z zamieram wywrócenia i jej. Zanim to jednak zrobił, Itachi doskoczył do niego i złapał mocno za ramiona.
– Uspokój się.
Sasuke dyszał ciężko, wpatrując się w swoje dłonie. Następnie odepchnął brata i usiadł na łóżku, zakrywając twarz drżącymi rękoma. Gdyby Itachi nie znał go dobrze, pomyślałby, że ten płacze.
– Co się stało? – spytał, podchodząc do młodszego. Usiadł obok niego i położył mu dłoń na ramieniu. – Coś nie tak z Haniko?
– Kurwa! – krzyknął Sasuke, zrywając się na równe nogi i podchodząc do parapetu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz