2 maja 2015

Nowe rozdziały

Nowe rozdziały od 24.04 do 02.05

Kategoria: GaaIno
Rozdział 18. Możesz mnie pocałować, jeśli chcesz
Robiło się późno. Prawdopodobnie za chwilę cała grupka się rozejdzie. Shikamaru Nara leniwie spojrzał na zegarek.
- Chcecie jeszcze popcorn? – zapytała Ino w akcie desperacji. Spojrzała na Choujiego. Wydawało jej się, że chłopak nie będzie już w stanie niczego w siebie wmusić. O dziwo, zareagował na jej pomysł z entuzjazmem.
Sakura ze zmarszczonym czołem patrzyła, jak jej koleżanka wykazuje inicjatywę ratowania przygasającej imprezy. Ino zaczęła zgarniać ze stołu szklanki i talerze po przekąskach, po czym bezceremonialnie wręczyła je nie spodziewającemu się niczego Gaarze.
Różowowłosa spochmurniała, gdy zauważyła, że chłopak wcale nie zamierza protestować przeciwko takiemu traktowaniu i kieruje się z naczyniami wprost do kuchni. Ino zabrała pozostałe talerze i poszła za nim.


Kategoria: SasuHina, NaruHina, Inne
Epizody (część 1)
- Kiedy się urodziliście, wiedzieliśmy że to przeznaczenie. Już dawno nie urodziły się bliźniaki w naszym rodzie. Jesteście spełnieniem przepowiedni naszego klanu.
- Jakiej przepowiedni?- dopytywał Neji, nigdy nie słyszał, aby coś takiego było przekazywane w rodzinie.
- Mówiła ona, że któregoś dnia narodzą się bliźniaki, geniusze, które zmienią losy klanu Hyuga. Nawet nie wiecie, jaką wspaniałą informacją dla nas była wieść, że Kiyoko urodziła dwójkę, a nie jedno dziecko. Od razu wiedzieliśmy, że jesteście wyjątkowi. Dlatego staramy się dać Wam jak najlepsze wykształcenie, ale już widzę że niewiele możemy Was nauczyć. Teraz możecie polegać już tylko na swoim instynkcie i samemu się doskonalić. Jednak, wraz z ojcem, pragniemy dać Wam coś jeszcze.


Kategoria: Akatsuki, Naruto OC
Rozdział VI
Deidara spojrzał na nią ze zdziwieniem i znowu się zaśmiał. Chce z nim walczyć? Chętnie nauczy ją szacunku do starszych. Wsadził ręce do woreczków przyczepionych mu do pasa. Sasori widząc, że jego partner przygotowuje się do ataku, zaczął się zastanawiać, co powinien zrobić. Z jednej strony nie chciał kazać Liderowi, którego w między czasie wraz z blondynem poinformował o ciekawym znalezisku, czekać, a z drugiej bardzo chciał zobaczyć jak potoczy się ta walka. W końcu chęć zobaczenia jak dziewczyna dostaje wpierdol od niebieskookiego wygrała.


Kategoria: Naruto OC
Rozdział 37
Nie potrafię oderwać wzroku od własnego oblicza, ani myśli, od pytań na temat tego kim się stałam. Nie rozpoznaję swojego odbicia, nie znam tych zapadniętych policzków, cienkiej, szarej skóry niemal z trudem powlekającej wystające kości, głębokich cieni pod oczami, sinych ust. A przede wszystkim nie znam tego zranionego, złamanego spojrzenia, odbijającego się w oczach, które powinny należeć do mnie.


Kategoria: Naruto OC
Rozdział 39. Czasem niewiedza jest błogosławieństwem dla duszy
— Hm? — Senju zamrugała intensywnie, brutalnie wyrwana z własnych wspomnień i lekko zdezorientowana spojrzała na siedzącą obok dziewczynę. Amai intensywnie wpatrywała się w nerwowo splecione dłonie, marszcząc odrobinę brwi. Wnioskując po jej minie, cokolwiek przed chwilą powiedziała musiało to być coś ważnego. — Wybacz, zamyśliłam się. Musisz powtórzyć.
— Mówiłam, że prawdopodobnie się zakochałam.
Liv aż zamurowało na ten niespodziewany komunikat. Chyba nie była przygotowana na takie wiadomości, ponieważ nagły ból w klatce piersiowej o mało nie odebrał Senju tchu. Faktycznie spodziewała się, że Azuma prędzej czy później zacznie żywić do Uchihy silniejsze uczucia, ale nie przewidziała, że to się stanie tak szybko. Przecież przebywała w wiosce dopiero kilka tygodni… z drugiej strony, jeżeli Itachi chciał to potrafił się dobrze sprzedać. Dla takich jak on, zawrócenie w głowie młodej dziewczynie to pestka. Jego przyszła żona i tak wytrzymała wyjątkowo długo, zanim padła mu do stóp.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz