Zgłoś nowe rozdziały

1. Zakładka powstała po to, abyś mógł/mogła pochwalić się nowym rozdziałem na swoim blogu.
2. Rozdziały reklamujemy na stronie głównej. Będą dodawane raz w tygodniu.
3. Jeśli na blogu pojawi się nowszy rozdział niż zgłoszony, zostanie on usunięty i nieopublikowanyAutor nie zostanie o tym powiadomiony.
4. Aby rozdział został dodany, blog musi zostać zgłoszony do spisu.
5. Zgłoszenia niezgodne z poniższym formularzem będą bezwzględnie usuwane.

Wygląd zgłoszenia:
Adres bloga: np. swiat-blogow-narutomania.blogspot.com - Musi to być link do bloga, nie do rozdziału!
Kategoria: np. Zbiorowe, Naruto OC, Szkolne, SasuSaku
Rozdział: np. Tytuł Rozdziału lub Numer
Fragment: - krótki fragment rozdziału
Ostatnia aktualizacja: 30.05.15

5 komentarzy:

 1. http://perfidia-ss.blogspot.com/
  SasuSaku, rzeczywistość
  11. Nie jesteś jej wart

  Zanim ponownie przypomniał sobie uśmiech swojej ukochanej żony, upadł z hukiem na mokrą ziemię, prawdopodobnie łamiąc sobie kość piszczelową w lewej nodze, bo coś głośno trzasnęło. Otępiały powstrzymał się jednak od krzyku, ale z jego gardła wydobył się głuchy dźwięk. Zauważywszy wystającą kość z nogi i świeże, różowiutkie mięso, zwisające na boki i ledwo trzymające się ciała, omal nie zwymiotował.

  OdpowiedzUsuń
 2. http://zakochani-bracia-uchiha.blogspot.com/
  Naruto OC
  14. To normalne dla mężczyzny, że oznacza swój teren

  — W życiu każdego mężczyzny…
  I nie pomylił się.
  — Przychodzi taki moment, kiedy należy opuścić rodziców, aby zacząć żyć samodzielnie. Samotny mężczyzna poznaje, co to odpowiedzialność. Uczy się, bycia panem we własnym domu oraz odkrywa, na czym polega zarządzanie przyszłą rodziną. To czas na zdobycie odpowiedniego doświadczenia, aby w przyszłości objąć ważne stanowisko na czele rodziny. To również okres, w którym mężczyzna może się wyszaleć. Poznać smak życia erotycznego i pierwszych związków. To pozwoli nauczyć się obejścia z kobietami. To bardzo ważne. W tym czasie mężczyzna poznaje wiele potencjalnych kandydatek i, kiedy nadejdzie odpowiedni moment, mądrzeje, porzucając przelotne romanse. Wiąże się z odpowiednią kobietą i powraca na rodzinne łono przejąć obowiązki głowy klanu. Taka jest kolei rzeczy. Uważam, że Itachi powinien podjąć ten krok i wejść na kolejny etap.

  OdpowiedzUsuń
 3. http://are-you-mine-itayoru.blogspot.com/
  Naruto OC, Rzeczywistość, Szkolne
  2.Biała Wojna
  Nateko stanęła, jak wryta, przez co prawie na nią wpadłem. Cholera, wspomniałem jej brata? Nie powinienem. Yorumi odwróciła się w moją stronę, a w jej pięknych, brązowych oczach szalała czysta furia. Nim się zorientowałem, co planuje zrobić, poczułem mocne pieczenie na policzku. Chyba na to zasłużyłem.
  — Nigdy, ale to nigdy więcej, nie porównuj mnie do Akihiro. — Jej głos przyprawił mnie o dreszcze. Tak chłodnego tonu jeszcze nigdy wobec mnie nie użyła. — Nie jestem taka, jak on, nigdy nie byłam i nigdy nie będę. Zapamiętaj to raz, a porządnie.
  Po tych słowach odwróciła się na pięcie i weszła do gabinetu dyrektora Hiruzena. Cholera jasna, zapomniałem, jak drażliwa była na punkcie brata. Wiedziałem, że przegiąłem z tym porównaniem. Może nie znałem do końca faktów, ale Akihiro w połączeniu z alkoholem, oznaczał kłopoty. I to poważne, które nie skończyły się dobrze. Ponoć miał proces w Stanach, ale nikt nie wiedział, co dokładnie się wydarzyło.
  Potarłem policzek, westchnąłem ciężko i wmaszerowałem do gabinetu za krasnalem. To miał być długi dzień.

  OdpowiedzUsuń
 4. http://deichuunohachisu.blogspot.com/
  SasuSaku, ItaSaku, Rzeczywistość
  ?
  - Ale cię załatwili... - stwierdził Kabuto, przypatrując się mojej twarzy zza szkieł okularów. Przeklęty okularnik rozsiadł się na mojej kanapie jak u siebie. Nie wiem co za licho go przywiało, ale nie podobało mi się to.
  - Ta? Nie zauważyłem - sarknąłem, siadając na jednym z foteli. Zmrużył oczy, lustrując mnie uważniej. - Ale widzę, że ktoś się już tobą zajął...
  - Nie masz jakiegoś dyżuru w szpitalu, czy coś? - zapytałem, sięgając po szklaneczkę ze szkocką. Chciałem już położyć się do łóżka i przespać ten koszmar.
  - Touché! Co to za piękna pani doktor opatrzyła twoje rany? Laski zawsze lecą na pięknych chłopców z rozkwaszonymi wargami!
  Uniosłem lewą brew poirytowany jego gadaniną. Pofarbowane na siwo włosy upiął w kucyka i albo mi się wydawało, albo rzeczywiście wykonturował swoją twarz - nawet nie wiem skąd znam takie określenia, chociaż...wiem. Te cholerne filmiki Ino o tym całym makijażu jeszcze przez miesiąc będą pojawiać mi się w "polecanych".
  - No co? Nie odpowiesz? Nie bądź taki okrutny, przecież wiesz, że ja bardzo chętnie opatrzyłbym...każdą...część...twojego ciała!
  - Przestań bo się porzygam - prychnąłem. Czasem zbyt otwarcie ukazywał swoje upodobania seksualne, szczególnie przy mnie.
  - Nie to nie. Dobra, pięknisiu. Kto cię tak załatwił? - zapytał w końcu Kabuto, popijając kawę. Przewróciłem oczyma.
  - Wiesz nad czym pracuję, na cholerę ci więcej szczegółów? - Lubił wtykać swój upudrowany nos tam gdzie nie trzeba, lecz pomagał mi czasem.
  - A no po to, słodziaku, że jak zobaczę twoje truchło w szpitalnej kostnicy to chociaż chcę wiedzieć co się wydarzyło - zanucił, zakładając nogę na nogę. Skrzywiłem się na ten widok.
  - Niczego nigdzie nie znajdziesz. Nie myśl sobie, że będziesz mógł mi w najbliższym czasie autopsję zrobić. Jeszcze byś zgwałcił moje zwłoki...

  OdpowiedzUsuń
 5. https://www.wattpad.com/story/99429596-i-still-hope-you%27ll-be-mine-forever
  SasuSaku, NaruHina
  Rozdział 3
  Usłyszawszy stukanie, podniosłam się z wcześniej zajmowanego mebla. Rozejrzałam się, zapominając, gdzie się znajduję. Kilkanaście sekund zajęło mi rozpoznanie otoczenia. Z głośnym westchnięciem spojrzałam na wiszący na przeciw mnie zegar. Wskazywał w pół do dziewiętnastej, co mogło oznaczać tylko jedno. Naruto.
  Ruszyłam do drzwi wejściowych. Jakie było moje zdziwienie, kiedy po otwarciu ich, jedyne co zastałam to pustkę. Nikogo nie było. Przez chwilę analizowałam sytuację. Możliwe, że stukanie było wynikiem mojego zmęczenia lub po prostu przyśniło mi się. Ewentualnie ktoś był zbyt zniecierpliwiony, aby poczekać na otwarcie drzwi. No cóż, jeśli jest to coś ważnego, przyjdzie jeszcze raz.

  OdpowiedzUsuń