22 kwietnia 2014

Urodzinowa niespodzianka

Cześć kochani! Dawno się nie widzieliśmy co? Ja jeszcze kilka dni mam urlop, a potem wracam do gry xd Jak wiecie katalog wczoraj obchodził swój pierwszy roczek. Dziwię się, że wytrzymaliście tutaj ze mną tyle czasu xD Ale związku z tym świętem, przygotowałam dla Was niespodziankę. Może dla niektórych już to nie będzie niespodzianka, ale cóż.. Starałam się ;*

Dziękuję wszystkim którzy tutaj zajrzeli, zostawili po sobie ślad, a nawet dołączyli do naszej ekipy. Dziękuję, bo bez Was, waszych blogów, zgłoszeń, ten katalog by nie istniał. Miło było spędzić z Wami ten rok. I oby będzie nam dane razem spędzić tutaj jeszcze szmat czasu.

Ale wracamy do głównego tematu NIESPODZIANKA! 
Tak moi kochani! Przygotowałam dla Was po raz kolejny małą edycję tapet na pulpit. Starałam się wybierać paringi, których nie było ostatnim razem, albo było ich mało. Również pojawi się jedna tapeta bez żadnego paringu. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni ;) Jak zawsze informacja, która musi się tutaj pojawić.

Są one tylko do waszego użytku - proszę ich nie rozpowszechniać, nie wstawiać na strony, przerabiać itp. 
Zrobiłam je z myślą o Was, dlatego proszę, abyście tego przestrzegali. O pobieraniu nie trzeba informować. Wszystkie tapety są wykonane w rozmiarach: 1900x1080

Credits: 1, 30 Second to Mars - Closer To The Edge

Credits: 1, Linkin Park - The Messenger

Credits: 1, Katy Perry - Unconditionally

Credits: 1, Bruno Mars - Just The Way You Are

Credits: 1, Maroon 5 - One More Night

Credits: 1, Avicii - Addicted To You

Credits: 1, Aerosmith - I Don't Want To Miss A Thing

Credits: 1, Swedish House Mafia - Don't You Worry Child  No to na tyle. Mam nadzieję, że podobała Wam się ta edycja tapet xD Chcielibyście ich więcej, z jakimi osobami/paringami? 
Do zobaczenia ;*

8 komentarzy: