16 grudnia 2017

Nowe rozdziały

Nowe rozdziały od 06.12. do 16.02.

Kategoria: Akatsuki, Naruto OC
Rozdział 21. Wyjątkowa noc.
Alice weszła powoli do salonu, a widok który zobaczyła był odległy od tego co sobie wyobrażała. Myślała, że razem ze swoim nowym kolegą usiądą i bez większych pogaduszek wypiją butelkę jakiegoś trunku. Tymczasem, w salonie panował gwar, smród alkoholu i fajek. Jakby weszła do jakiegoś baru wypełnionego zwykłymi, pijanymi ludźmi. Wszyscy wyglądali tak... Normalnie? Jak zwyczajni dorośli, chcący odreagować od codzienności. Deidara i Yahiko grali w alkoholową wojnę*. Mina lidera pokazywała, że szczęście mu nie sprzyja. Zaraz obok, przy okrągłym stoliku siedział Itachi i Sasori z papierosem w ustach i o dziwo Kakuzu. Z tego co zauważyła Alice, grali w zwykłego pokera na pieniądze. Przed sofą stał stół bilardowy na którym siedziała Konan w towarzystwie Kisame i Hidana.
[...]
- Baw się dzisiaj tak, jakby nie miało być jutra. Bez konsekwencji, bez reguł. Rób to, na co tylko masz ochotę. - Tłumaczył dalej nalewając każdemu trunku. Jego głos brzmiał, jakby chciał zaczarować swoich słuchaczy i faktycznie mu się udawało. - Dość gadania. Za tą noc, bo pewnie druga taka szybko nie nadejdzie.

Kategoria: SasuSaku, Przyszłość
Epilog: Niezmienna
– Dlaczego ludzie się zakochują? Widzisz w tym w ogóle jakiś sens, Sasuke?
Miałam wrażenie, że zirytowałam go w tym jakiś sposób. Jego ton stał niższy i przybrał barwę nieco karcącego.
– Próbujesz rozłożyć na części pierwsze coś, doskonale zdając sobie sprawę, że są rzeczy, które nie podlegają żadnym zasadom logiki? Dlaczego wkładasz takie pojęcia między jakieś książkowe definicje, stworzone przez ludzi, kiedy uczucia są poza ich kontrolą?
Gorączkowo przełknęłam ślinę i podniosłam się, opierając ostrożnie o chuderlawy pień brzozy. Otworzyłam usta, by wydusić coś z siebie, jednak on dokończył myśl.
– Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, ale z pewnością ma to jakiś sens. Nic nie dzieje się z zupełnego przypadku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz