15 marca 2017

Nowe rozdziały

Nowe rozdziały od 08.03. do 15.03.

Kategoria: Naruto OC, Inne 
Rozdział II
- Chcesz szukać ojca? Nie wiemy, z jakiej racji Shikuroi zgodziła się pomóc któremuś z Uchihów! Nic nie wiemy o tym klanie. Nie możemy być pewni, czy to nie zagraża pokojowi. Sam wiesz jak pozostali reagują na Sasuke, a teraz kolejny Sharingan i to z takimi więzami krwi! Jeśli to ogłosisz, wywołasz chaos - warknęła sfrustrowana Tsunade podnosząc lekko głos.
- Owszem, zgadzam się. Masz rację, jednak nie bierzesz pod uwagę kilku istotnych spraw. Co doprowadziło to dziecko do takiego stanu? Jeśli walczył z jakimiś shinobi powinniśmy tym bardziej ogłosić, że znaleźliśmy chłopca z Sharinganem. W innym wypadku podejrzenia mogą spaść na Konohę, albo Sasuke - zauważył spokojnie.

Kategoria: SasuSaku, Rzeczywistość
10. Nie chcę już dłużej uciekać
Ustalili, że sprawca dekadę temu zaprzestał mordów, by teraz wrócić z zimowego snu i zacząć swoje dzieło na nowo. Sasuke niemal się zaśmiał z absurdalnie wyciągniętego wniosku, ale coś mu podpowiadało, że mimo wszystko miało to sens i powinien mieć się na baczności. Jeśli zabójca pracował dla mafii, to musiał być dobry, najlepszy w tym, co robił, a to znaczyło, że Akatsuki miało krew na rękach, nie brudząc ich, tylko opłacając kogoś, kto mógłby załatwić sprawę za rodzinę i w imię dobra tejże rodziny.
Tylko kto to był?

Kategoria: Naruto OC
13. Seks to tylko miły dodatek
Stała i patrzyła, jak Sasuke pieczętuje ostatnie pudło i chowa zwój do torby, bo w plecaku zabrakło miejsca. Przyglądała się, jak chwyta oba bagaże i zakłada na ramiona, kierując się w stronę drzwi. Kiedy odstawił je przy stojaku na buty, skorzystała z tego, że stracił czujność, chwyciła go za łokieć i pociągnęła mocno, przyszpilając do ściany.
– Czemu ty się poddajesz, co?
– Odbiło ci? – spytał Sasuke, ale dziewczyna wciąż przyciskała go swoim ciałem do ściany. Zesztywniał.
– Spytałam, czemu się poddajesz?
– Nie poddaję się – warknął. – Możesz się łaskawie odsunąć?
– To czemu nie pozwalasz sobie pomóc?

Kategoria: SasuSaku
Chapter nine.
– No więc… o co tak naprawdę chodzi?
– Pozwól sobie pomóc – powiedziała błagalnym tonem. – Daj mu szansę.
– Nie – wtrąciła gniewnie. – Mowy nie ma. Nie pozwolę mu więcej wejść z butami do mojego życia.
– Nie bądź głupia! – Zdziwił ją nagły wybuch Hyuugi. – Bez niego nie przypomnisz sobie o niczym! Potrzebujesz go. Sama dobrze wiesz, że Sasuke jest kluczem do twojej przeszłości.

Kategoria: SasuSaku, Rzeczywistość
4. Tajemnicza obietnica 
Lee z Kibą pakują się do ciężarówki z przodu i zamykają drzwi. Naruto zasiada za kierownicą warczącego grata i powoli rusza przed siebie, po drodze miażdżąc pod kołami rzężące truchła. Zauważam, jak bacznie przygląda mi się w lusterku i instynktownie odwzajemniam spojrzenie, wyczekując na to trudne pytanie, na które i tak nigdy nie poznam odpowiedzi.
— Gdziekolwiek — odpowiadam, a wszystkie pary oczu spoczywają na mnie. Duszę się pod ich naciskiem, ale jestem dowódcą. Chcąc nie chcąc, już zawsze będę liderem tej grupy, nieważne, ilu z nas przeżyje następny dzień lub miesiąc.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz