18 sierpnia 2013

Naruciak nr 136


1 komentarz:

 1. Witam. Uległa mała zmiana... a właściwie kuriozalna. Czy mogłabym prosić o zmianę opisu bloga? Ten, kompletnie nie pasuje już do mojej tematyki. Mam nadzieję, że nie robię żadnego kłopotu, po prostu pomysł się zmienił. :)

  Więc... gdyby jednak było to możliwe to nadsyłam nowy opis.

  F A B U Ł A - Fabularnie historia koncentruje się na dalszych losach bohaterów z M&A Naruto, jednak niepotrzebna jest znajomość mangi, aby zrozumieć dalszą (moją) część. Główną bohaterką jest dorosła już Sakura Haruno - oddana patriotka i przyjaciółka Konohy. Po Wielkiej Czwartej Wojnie Shinobi'ch kiedy wszystko już nabrało swoistego rytmu, Sasuke nadal pozostał nieuchwytny. Jednak pewnego dnia wszystko się zmienia. Technologia, którą ludzie opanowali po Czwartej Wojnie wymknęła się spod kontroli siejąc spustoszenie w świecie Shinobi'ch. Przerażeni ludzie po raz pierwszy w historii stanowią prawdziwe zagrożenie dla świata Ninja, który zdaje się już dawno nie istnieć.
  Sakura: jedna z ocalałych ma nową misję - odnaleźć swojego przyjaciela, Naruto i uwolnić go z rąk ludzi, a towarzyszyć jej będzie nie kto inny, jak zbiegły kryminalistka i potomek klanu Uchiha - dawna miłość dziewczyny.

  Jeszcze raz dziękuję i przepraszam. :)

  OdpowiedzUsuń