9 sierpnia 2016

#Wakacyjna karuzela: Szczegóły konkursu

Witam drogich konkursowiczów! Skoro zgłosiliście się do naszego Wakacyjnego konkursu, zapewne ciekawią Was szczegóły, dlatego nie będę owijać w bawełnę i przejdziemy od razu do konkretów.

Prace mają być na temat wakacji słynnej organizacji Akatsuki. Może to być świat realny, shinobi — do wyboru, do koloru! Możecie sobie wybrać również czy chcecie, aby wystąpił tylko jeden członek tego stowarzyszenia, dwóch, trzech, kilku, a nawet możecie wybrać wszystkich. To tylko od Was zależy.
Ważne, aby w tekście pojawił się motyw karuzeli — czy to tylko jeden wątek, czy całe opowiadanie będzie na tym oparte, również zależy od Was.
W opowiadaniu nie można umieścić za to postaci OC. Prace nie mogą być betowane (sprawdzane przez osoby inne niż autor).

Wymagania
 1. Praca musi zawierać co najmniej 3 strony, a jej długość nie powinna przekraczać 10 stron (ale na górny limit przymykamy oko, jak będzie 1 lub 2 strony więcej to nic się nie stanie).
 2. Musi być napisana w programie do tworzenia dokumentów tekstowych takich jak: Word, OpenOffice Writer, AbiWord, LibreOffice Writer (i tym podobne) lub po prostu w Google docs (Dysk Google). Prace przesyłać najlepiej z rozszerzeniami: .doc, .odt. Inne też wchodzą w rachubę, jeśli otwierają się na różnych programach.
 3. Praca musi zostać napisana czcionką Times New Roman rozmiar 12.
 4. Marginesy z każdej strony muszą być ustawione na 2 centymetry.
 5. Format pracy: A4, orientacja pionowa.
 6. Interlinie ustawione na 1,5 centymetra.
 7. Tekst musi być wyjustowany i posiadający akapity.

Prosimy, aby odbyło się bez tekstów erotycznych i wulgaryzmów — te drugie uznajemy tylko w nieznacznym stopniu. Muzyka, filmiki czy jakiekolwiek obrazki/arty nie będą brane pod uwagę.

Prace wysyłacie na e-mail: ceep.calm.and.love.naruto@gmail.com
Termin wysyłania prac: Do 30 września
Podpisanie pracy: Nazwa pracy_Nick przykład: Akatsuki na Majorce_Sasame Ka

Na początku dokumentu musicie napisać formułkę, że zgadzacie się na opublikowanie waszej pracy.
Przykład: Wyrażam zgodę na opublikowanie mojej pracy na http://swiat-blogow-narutomania.blogspot.com/

Wszelkie pytania można zadawać pod tym postem.
Powodzenia!

6 komentarzy:

 1. Czy drugoplanowo mogą pojawić się (albo jedynie zostać wspomniane) postacie kanoniczne spoza Akatsuki, ściśle powiązane z jej członkami? Może to oczywiste, ale w sumie mam wątpliwości :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chodzi o brak możliwości umieszczenia postaci OC, to czy wchodzi w rachubę zrobienie tego w formie wspomnień? Jakby sam autor opowiadał czy coś takiego?

  OdpowiedzUsuń
 3. Tej, do 30 września? To szmat czasu, zdążę wrócić i pomogę sprawdzać. XD

  OdpowiedzUsuń