12 listopada 2016

Wakacyjna karuzela: Wyniki konkursu

Dobry wieczór! Dzisiaj tj. 12.11.2016 publikujemy wyniki konkursu: Wakacyjna karuzela. Prace zostały przeczytane i ocenione przez całą załogę, więc dzięki opiniom mogłam wyłonić zwycięzcę. Przejdźmy zatem do wyników.

Blog: Ja, Eidori
Autor: Adriemmer R
Praca była ciekawa, z świetnym wykorzystaniem motywu karuzeli. Dobre odwzorowanie postaci w nawiązaniu do kanonu. Utwór w pewnym sensie ujmujący. Malutkim minusikiem tej pracy były zbyt mało rozbudowane opisy, jak i niewielka emocjonalność bohaterów. Ale po za tymi aspektami praca jak najbardziej na plus.

Autor: Blady Księżyc
Parodia Akatsuki jak się patrzy, a szczególnie Itachi'ego Uchihy, Praca ze specyficzną dozą humoru. Napisania tylko trochę nazbyt chaotycznie i bez żadnych dialogów, które na pewno jakoś by ją urozmaiciły. Niestety zbyt wielki przerost formy nad treścią, przez co tekst czytało się źle w pewnych momentach. Ale trzeba przyznać, że Itachi w takim wydaniu byłby dość... specyficznym braciszkiem.


Dziękuję bardzo dziewczynom za nadesłanie prac i przy okazji gratuluję. 
Pozdrawiam.

7 komentarzy:

 1. Adriemmer R. gratuluję wygranej! Twoja praca bardzo mi się podobała i tak jak pisałam dziewczynom przy własnej ocenie, z chęcią przeczytałabym rozwinięcie tej historii. Jeżeli kiedykolwiek skusisz się na to, by coś o tym napisać, daj mi proszę znać! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łohoho, podpisuję się! Też chcę poznać zakończenie. Gratuluję wygranej, zasłużyłaś. :3 Czytałam twoją pracę w napięciu i zastanawiałam się cały czas co będzie dalej ^^

   A do Bladego Księżyca - ćwicz pisanie, a będziesz pisała naprawdę świetne komedie! Dawno się tak nie uśmiałam :D

   Usuń
 2. ALE NUMER XD Dziękuję baaaardzo bardzo bardzo za to wyróżnienie, do wypisanych uwag szczerze się przyznaję. Żałowałam już przy wysyłaniu, że nie rozpisałam się bardziej, w szczególności pod koniec tekstu, ale zwyczajnie zabrakło mi czasu, a wena i chęci zawsze biorą mnie na ostatnią chwilę, czyli w tym przypadku pomiędzy kilkudniową wycieczką, a tygodniowym remontem. Cieszę się więc tym bardziej, że mimo to praca przypadła komuś do gustu. :-)
  Kontynuacja naturalnie powstała w mojej głowie od razu XD Nie mogłam jej zawrzeć ze względu na zasady konkursu, ale dzięki temu będę mogła na spokojnie dopisać sobie pozostałe dwie zaplanowane już części. Strasznie mi miło i dziękuję za zainteresowanie oraz opinie, dziewczyny :-D
  Gratuluję także Blademu Księżycowi, mniej poważny Itachi i temat płaskiej klaty Sakury zawsze mnie bawią XD

  OdpowiedzUsuń
 3. II miejsce to aż nie do uwierzenia, tym bardziej, że kiedy przeczytałam jeszcze raz ten mój tekst, to błędów znalazłam co nie miara, więc tak sobie myślę "czyżby nadesłano tylko dwie prace?" ;P
  Co do przerostu formy nad treścią, przyznam, iż moim zamierzeniem było uczynić sam styl przyczyną pewnego komizmu, ale skoro się momentami źle czytało, to chyba mi nie wyszło - wybaczcie, że musiałyście przez to przechodzić!
  Gratulacje dla Adriemmer R! Twoja praca jest naprawdę świetna, a co za tym idzie wielka szkoda, że tak krótka. W każdym razie rozemocjonowany Pain to doprawdy rzadkie, lecz warte ujrzenia zjawisko ^^

  Pozdrawiam wszystkich cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co ty! Fakt, błędy były, nie ukrywam - ale śmiechu też było dużo. <3

   Usuń