11 stycznia 2017

Nowe rozdziały

Nowe rozdziały od 04.01. do 11.01.

Kategoria: SasuSaku 
2. BEZBRZEŻNE OSTOJE SAMOTNOŚCI.
Utrzymywał dystans od wszystkich by razem z Shisuim w ciszy żałować tego, czego mimowoli się dopuścili. Obydwoje doskonale wiedzieli, jaki los spotka buntowniczki jeszcze tej samej nocy. Członkowie klanu wartujący w więzieniach, zazwyczaj nie powstrzymywali się przed niczym, względem przetrzymywanych tam dziewcząt.
Itachiego jednakże przerażało coś jeszcze. 
Jego młodszym brat.. W tamtej chwili bezpowrotnie zrozumiał, że nie da się go już uratować. Rozpuszczony i zły do szpiku kości, bezwzględny, surowy, pozbawiony skrupułów- zupełnie tak samo jak ojciec. 
- Wiem o czym myślisz przyjacielu - powiedział cicho Shisui - Ja również boje się tego, co będzie w przyszłości. 
- Tak. - przyznał z otępieniem - Żałuje, Shisui. Świadomość, że gdyby nie ja wszystko byłoby inaczej.. 
- Czy to jednak znaczy lepiej, Itachi? 
Westchnął głośno, uwalniając z siebie ogromne pokłady żalu. 
- Z pewnością tak…- Mocno zacisnął pięści - Z całą, pieprzoną pewnością. 
- Gdybyś jednak przed laty przyjął propozycję Sarutobiego i zdecydował się zlikwidować klan, byłbyś w stanie własnoręcznie zabić własnych rodziców? Sasuke czy nawet Izumi? Dlaczego miałbyś brać na siebie całą rozpacz i żal, skazywać się na wieczne wygnanie, niezasłużone potępienie.

Kategoria: SasuSaku, Przyszłość, Zbiorowe
"Powód" (SasuSaku)
Srogi śnieg kontrastował z nocnym niebem, ale w oczach Sakury zjawiska te były tak samo piękne. Drepcząc wśród białego puchu, zostawiając po sobie kolejne ślady, spoglądała w górę. Obserwowała czerń za gwiazdami, dopatrując się w niej głębi niczym w oczach, za którymi tęskniła najbardziej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz