20 czerwca 2015

Nowe rozdziały


Nowe rozdziały od 14.06. do 20.06.

Kategoria: Naruto OC, Przyszłość.
32. Nadare
– Wstań. – Poprosiłem. Gdy tylko wykonał polecenie przywaliłem mu pięścią w brzuch tak mocno, że zgiął się w pół kasłając. Dawno się we mnie tak nie gotowało ze złości.
– Odbiło ci? – Warknął oburzony, a ja nie odpowiadając wymierzyłem kolejny cios posyłając go na skalną ścianę z dużą siłą.
– Jesteś naprawdę Idiotą Sasuke. Jak mogłeś? – Warknąłem na niego podchodząc powoli, gdy on się zbierał do kupy. Włączył swoje Kekkei Genkai i spojrzał ma mnie dysząc. W jego oczach malowało się niezrozumienie. – Dlaczego tak traktujesz moją siostrę, co? Ile to razy pierdoliłeś mi o tym, że ci na niej zależy?
– Naruto nie rozumiem. Nic jej nie zrobiłem, przysięgam. Opanuj się. – Westchnął stając w pozycji obronnej.


Kategoria: SasuSaku, Przyszłość
Rozdział 8: "Zbyt blisko"
Zaczął się nade mną pochylać, dokładnie tak samo, jak na balkonie, kilka godzin temu. Fala prądu przebiegła przez całe moje ciało, a jej elektryczność łączyła się z tą bijącą od Sasuke, przyciągając mnie, niczym ćmę do światła. Poczułam jego dłoń na swojej talii, przysuwającą jeszcze bliżej. Nic nie mogłam na to poradzić. To się po prostu działo.
Jakaś malutka, wciąż działająca część mojego mózgu wyliczyła, że nasze usta dzieli dokładnie pięć milimetrów.
Cztery.
Trzy...
Dwa...
Jeden...!

Kategoria: Naruto OC, Inne,
Rozdział 11
Poprawiła zawinięte aktualnie w turban włosy, czekając na jakąkolwiek reakcję Konohańczyków. Może szczęście jej się uśmiechnie?
Obito odchrząknął. Nie spodziewał się, że spotka ich taka sytuacja.
- No wiesz, teoretycznie nie mamy prawa zabierać mieszkańca z wioski, bo podchodziło by to pod porwanie... - zaczął filozoficznie, a stojący obok niego Kakashi aż zachłysnął się śliną. Posłał Noharze wzrok typu; "on filozofuje?!", na co otrzymał niemrawy uśmiech kobiety.
- Czyli nie weźmiecie mnie ze sobą? - zrezygnowała z dlaszych próśb.

Kategoria: SasuSaku, NaruSaku
Rozdział 14
Od samej siebie oczekiwałam zmian. Wyzbywałam się okruchów egoizmu, jednak zbyt późno zorientowałam się, że nie on mną kierował. Rzucając się w ramiona Naruto, chciałam zaznać ciepła. Ciepła, które mógł dać mi tylko on. Ciepła, którego domagałam się od Sasuke. Ciepła, którym zawczasu obdarowywana byłam przed Keuchi’ego. Ta przyjemna poświata, której potrzebuje każda kobieta. Podświadome uczucie, że jest się bezpiecznym.
Chciałam, by wszyscy wokół mnie byli szczęśliwi.

Kategoria: GaaIno
Rozdział 33. Słowicze dźwięki w mężczyz­ny głosie, a w ser­cu li­sie zamiary
Skrytość Gaary i Temari tym razem działała na jego korzyść. Kankuro nie miał jeszcze planu, ale dysponował czasem, by się nad nim zastanowić. W przyszłości powinna nadarzyć się okazja, żeby dzięki dziewczynie dotrzeć do Gaary.
Jednak to nie był jedyny powód, dla którego postanowił skorzystać z okazji, żeby rozwinąć przypadkową znajomość. Był zaintrygowany. Za pierwszym razem, gdy spotkał Ino u Temari, jedynie zdziwiony. Ale za drugim rzeczywiście zaintrygowany. Na pierwszy rzut oka widać, że Ino nie jest kolejną panienką do wypełnienia czymś samotnych wieczorów. Zastanawiał się, czy to w niej jest coś wyjątkowego, czy może Gaara dojrzał i z rozwydrzonego dzieciaka stał się… nieco mniej rozwydrzonym dzieciakiem.
Niezależnie od przyczyny, dziewczyna może być przydatna.

2 komentarze: